Služby

Tlač a potlač

Vytlačíme vaše návrhy a potlačíme rôzné materialy. Okrem bežnej tlače na papier a samolepiacu fóliu ponúkame aj potlač tabuľových materiálov z plastu či kompozit hliníka a PE. Taktiež vám radi potlačíme reklamné predmety, perá, hrnčeky, magnetky. Vyrobíme vám aj živicové nálepky. V ponuke máme aj výrobu formou rezanej grafiky, nápisy, logá či potlače na textil v rôzných tvaroch. Obrazy tlačíme na plátno, plastovú tabulu, ale aj na plexisklo v rôzných hrúbkach.

 

Tlač – vizitky, hlavičkové papiere, letáky, plagáty, billboardy, samolepky aj s predrezom, knihy, katalógy, brožúry atď.

Potlač textilu – tričká, mikiny, šiltovky, vlajky, beachflagy,  atď.

Potlač reklamných predmetov – perá, zapaľovače, hrnčeky, kľúčenky, atď.

Tlač fototapiet, obrazov na plátne, plastovej tabule či plexiskle.

Živicové nálepky rôzných tvarov.

 

V prípade záujmu o výrobu produktov ktoré nie sú vyššie vymenované nás kontaktujte, je toho oveľa viac čo dokážeme vyrobiť či vytlačiť.

Image
Poskytujeme služby v oblasti polygrafie, od návrhov cez realizáciu, výrobu, či prípadnú montáž. V oblasti grafiky ponúkame nie len návrhy lôg, corporate identity, vizitiek a všetkých základných tlačovín aj v elektronickej forme, ale aj kompletné katalógy, knihy, polepy automobilov, výkladov atď..
Rovnako vieme zabezpečiť indoorovú aj outdoorovú reklamu, tabulové reklamy, reklamné bannery, svetelné reklamy.

Kontakt

Neváhajte a kontaktujte nás.

  • Adresa Topoľčianska 17, Bratislava
  • E-mail info@prepress.sk
  • Mobil +421 905 748 174
Copyright © 2023 PrePress.sk
Tvorba webstránky ...